niedziela, 30 kwietnia 2017 roku
Lokalna Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy Rybackiej Świętokrzyski Karp Drukuj

Stowarzyszenie „LGR Świętokrzyski Karp”      Rytwiany, dn. 28.08.2015 roku                     
ul. Szkolna 1, 28-236 Rytwiany
Tel. +48 795 492 195 lub 15/864 78 06
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Szanowni mieszkańcy


W związku z rozpoczęciem prac nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy Rybackiej Świętokrzyski Karp, Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do wspólnej pracy nad głównymi założeniami tego dokumentu. Państwa głos w procesie tworzenia strategii jest dla nas niezwykle istotny, w związku z tym  prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur  z terenu gmin Rytwiany, Osiek, Połaniec, Oleśnica, Pacanów, Stopnica, Busko Zdrój, Wiślica, Gnojno, Szydłów do Zespołu do spraw LSROR, który będzie gremium konsultacyjnym przy projektowaniu LSROR.
Mamy głęboką nadzieję na zaangażowanie z Państwa strony i pomoc przy tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju tak, aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców z terenu LGR Świętokrzyski Karp.
Zgłoszenia Kandydatów do Zespołu do spraw LSROR należy dokonać mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    lub w formie papierowej w biurze stowarzyszenia   na załączonym formularzu do dnia 4 września 2015r.
O ostatecznym składzie zespołu zadecyduje Zarząd Stowarzyszenia „LGR Świętokrzyski Karp”


Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia
„LGR Świętokrzyski Karp”

 

Załącznik - karta zgłoszeniowa

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo