niedziela, 30 kwietnia 2017 roku
Zgłaszanie propozycji projektów rewitalizacyjnych Drukuj

 

 

W związku z przystąpieniem do sporządzenia Programu Rewitalizacji Gminy Gnojno na lata 2016–2023, Wójt Gminy Gnojno zaprasza do przedstawienia propozycji projektów rewitalizacyjnych do realizacji na wyznaczonym obszarze rewitalizacji (załącznik 1).

 

Wypełnioną fiszkę projektową (załącznik 2) można składać do dnia 22 listopada 2016 r.
w następujących formach:

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpisując w tytule „Fiszka projektowa – rewitalizacja”,
  • drogą korespondencyjną na adres Urzędu Gminy w Gnojnie, Gnojno 145, 28-114 Gnojno, z dopiskiem: „Fiszka projektowa – rewitalizacja”,
  • bezpośrednio do pokoju nr 5 w Urzędzie Gminy w Gnojnie w godzinach pracy urzędu.

Fiszki projektowe niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na załączonym formularzu lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Organem właściwym do rozpatrzenia propozycji projektów jest Wójt Gminy Gnojno.

Po zaakceptowaniu złożonej propozycji przez Zespołu ds. Rewitalizacji oraz przeprowadzeniu konsultacji z autorami wybranych projektów, zostaną one zamieszczone w dokumencie, w celu umożliwienia ich autorom pozyskania dofinansowania na ich realizację w perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014–2020.

Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych, wniesiecie Państwo wiele propozycji, które przyczynią się do rozwiązania zidentyfikowanych problemów oraz wykorzystania potencjałów wyznaczonego obszaru rewitalizacji.

Z poważaniem,

Zbigniew Janik
Wójt Gminy Gnojno

Załączniki:

1. 1. Mapa wyznaczonego obszaru rewitalizacji.

2. 2. Fiszka projektowa.